Broken Link Checker - en to be translation catalogue (141 entries)

en: %2.3f seconds
be: %2.3f сек.

en: %d URL in the work queue | %d URLs in the work queue
be[0]: Цяпер у чэргі на праверку знаходзіцца %d URL.
be[1]: Цяпер у чэргі на праверку знаходзяцца %d URL.
be[2]: Цяпер у чэргі на праверку знаходзяцца %d URL.

en: %s seconds
be: %s сек.

en: Add this URL to the exclusion list
be: Дадаць гэты URL у спіс выключэнняў

en: Advanced
be: Дадаткова

en: All
be: Усё

en: An unexpected error occured!
be: Адбылася нечаканая памылка!

en: Apply <em>class="broken_link"</em> to broken links
be: Дастасаваць да няправільным спасылкам <em>class=&quot;broken_link&quot;</em>

en: Automatically expand the widget if broken links have been detected
be: Аўтаматычна расчыніць виджет, калі выяўлены няправільныя спасылкі

en: Bookmark
be: Закладка

en: Broken
be: Няправільныя

en: Broken Link Checker Options
be: Налада праверкі спасылак

en: Broken Link Checker can't create a lockfile.
be: Убудова не можа стварыць лок-файл.

en: Broken Links
be: Няправільныя спасылкі

en: Broken link CSS
be: Стыль няправільных спасылак

en: CURL version
be: Версія CURL

en: Can't create a lockfile. Please specify a custom temporary directory.
be: Немагчыма стварыць лок-файл. Калі ласка, абярыце іншую дырэкторыю для захоўвання часавых файлаў.

en: Cancel
be: Адмена

en: Cancel URL editing
be: Адмяніць рэдагаванне URL

en: Check URLs entered in these custom fields (one per line) :
be: Правяраць URL у гэтых адвольных палях (па адным на радок):

en: Check each link
be: Перыядычнасць праверак

en: Custom field
be: Адвольнае поле

en: Custom fields
be: Адвольныя палі

en: Custom temporary directory
be: Адвольная часавая дырэкторыя

en: Database error : %s
be: Памылка базы дадзеных: %s

en: Delete
be: Выдаліць

en: Delete this post
be: Выдаліць гэты запіс

en: Details
be: Паглядзець справаздачу

en: Detected %d unique URL | Detected %d unique URLs
be[0]: Выяўлены %d унікальны URL
be[1]: Выяўлены %d унікальных URL
be[2]: Выяўлена %d унікальных URL

en: Detected Links
be: Усе спасылкі

en: Discard
be: Скінуць

en: Displaying %s&#8211;%s of <span class="current-link-count">%s</span>
be: Паказана %s&#8211;%s з <span class="current-link-count">%s</span>

en: Don't check links where the URL contains any of these words (one per line) :
be: Не правяраць спасылкі, якія ўтрымоўваюць любое з гэтых слоў (па адным на радок):

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL

en: Edit link URL
be: Рэдагаваць URL спасылкі

en: Edit this bookmark
be: Рэдагаваць гэту закладку

en: Edit this post
be: Рэдагаваць гэты запіс

en: Error : This directory doesn't exist.
be: Памылка: Гэта дырэкторыя не існуе.

en: Error : This directory isn't writable by PHP.
be: Памылка : Гэта дырэкторыя недаступная для запісу пасродкам PHP.

en: Error : link ID not specified
be: Памылка: не паказаны ID спасылкі

en: Error : link_id not specified
be: Памылка: не паказаны ID спасылкі

en: Error : link_id or new_url not specified
be: Памылка: не паказаны ID спасылкі ці яе новы URL

en: Error adding link %s : %s
be: Памылка пры даданні спасылкі %s: %s

en: Error updating link %d : %s
be: Памылка пры абнаўленні спасылкі %d: %s

en: Every %s hours
be: Кожныя %s ч.

en: Exclude
be: Выключыць

en: Excluded
be: Выключана

en: Exclusion list
be: Спіс выключэнняў

en: Existing links will be checked this often. New links will usually be checked ASAP.
be: Спасылкі ў старых запісах будуць пераправярацца з паказаным інтэрвалам. Новыя запісы звычайна правяраюцца па меры іх з'яўлення.

en: Failed to load link details (%s)
be: Не атрымалася загрузіць падрабязнасці пра спасылку (%s)

en: Final URL
be: Канчатковы URL

en: First try : %d
be: Першая спроба: %d

en: First try : 0 (No response)
be: Першая спроба: 0 (Няма адказу)

en: Found %d broken link | Found %d broken links
be[0]: Знойдзена %d няправільная спасылка
be[1]: Знойдзены %d няправільныя спасылкі
be[2]: Знойдзена %d няправільных спасылак

en: HTTP code
be: Код HTTP

en: Hide debug info
be: Схаваць адладкавую інфармацыю

en: Image
be: Малюнак

en: Installed
be: Усталявана

en: Instance count
be: Кол-у асобнікаў

en: Link Checker
be: Праверка спасылак

en: Link Checker Settings
be: Налада праверкі спасылак

en: Link ID not specified
be: Не паказаны ID спасылкі

en: Link Text
be: Тып&nbsp;/&nbsp;Тэкст

en: Link is broken.
be: Спасылка не працуе.

en: Link is valid.
be: Спасылка працуе.

en: Link last checked
be: Дата апошняй праверкі

en: Links that take longer than this to load will be marked as broken.
be: Спасылкі, час загрузкі якіх больш, чым паказанае, будуць пазначаны як няправільныя.

en: Loading...
be: Загрузка...

en: Log
be: Справаздача пра праверку

en: Max. execution time
be: Максімальны час пошуку

en: Most likely the connection timed out or the domain doesn't exist.
be: Мяркуючы па ўсім, злучэнне разарвана ці гэты дамен не існуе

en: MySQL version
be: Версія MySQL

en: Never
be: Ніколі

en: No URLs in the work queue.
be: Цяпер у чэргі на праверку няма ніводнага URL.

en: No broken links found
be: Няправільных спасылак няма

en: No broken links found.
be: Цяпер не знойдзена ніводнай няправільнай спасылкі.

en: No links detected.
be: Не выяўлена ніводнай спасылкі.

en: No links found (yet)
be: Спасылак няма (пакуль)

en: No redirects found
be: Перанакіраваных спасылак няма

en: Not installed
be: Не ўсталявана

en: OK
be: ОК

en: Off
be: Выкл.

en: On
be: Вкл.

en: On ( %s )
be: Вкл. ( %s )

en: Oops, I can't find the link %d
be: Выбачыце, але спасылку %d немагчыма знайсці

en: Oops, couldn't modify the link!
be: Выбачыце, але спасылку немагчыма адрэдагаваць!

en: Oops, the new URL is invalid!
be: Выбачыце, але гэты новы URL таксама няправільны!

en: PHP version
be: Версія PHP

en: Please make the directory <code>%1$s</code> writable by plugins or <a href="%2$s">set a custom temporary directory</a>.
be: Калі ласка, зрабіце дырэкторыю <code>%1$s</code> даступнай для запісу ці <a href="%2$s">абярыце іншую</a>.

en: Post published on
be: Дата публікацыі

en: Re-check all pages
be: Пераправерыць усе старонкі

en: Redirect count
be: Кол-у перанакіраванняў

en: Redirected Links
be: Перанакіраваныя спасылкі

en: Redirects
be: Перанакіраваныя

en: Redirects may be detected as broken links when open_basedir is on.
be: Калі параметр open_basedir уключаны, то перанакіраванні могуць быць успрыняты як няправільныя спасылкі.

en: Redirects may be detected as broken links when safe_mode is on.
be: Калі параметр safe mode уключаны, то перанакіраванні могуць быць успрыняты як няправільныя спасылкі.

en: Remove this link from all posts
be: Выдаліць гэту спасылку ва ўсіх запісах

en: Remove this link from the list of broken links and mark it as valid
be: Выдаліць гэта паведамленне і пазначыць спасылку як правільную

en: Request timed out.
be: Час чакання адказу на запыт мінула.

en: Response time
be: Час водгуку

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Save URL
be: Захаваць URL

en: Saving changes...
be: Захаванне змен...

en: Searching your blog for links...
be: Пошук спасылак у вашым часопісе...

en: Second try : %d
be: Другая спроба: %d

en: Second try : 0 (No response)
be: Другая спроба: 0 (Няма адказу)

en: Set this field if you want the plugin to use a custom directory for its lockfiles. Otherwise, leave it blank.
be: Тут вы можаце паказаць адвольную дырэкторыю для захоўвання часавых файлаў убудовы. Пакіньце гэта поле пустым, каб выкарыстоўваць стандартнае значэнне.

en: Settings
be: Налады

en: Show debug info
be: Паказаць адладкавую інфармацыю

en: Show more info about this link
be: Паказаць падрабязную справаздачу пра гэту спасылку

en: Source
be: Крыніца

en: Status
be: Стан

en: The current temporary directory is not accessible; please <a href="%s">set a different one</a>.
be: Бягучая дырэкторыя для захоўвання часавых файлаў недаступная; паспрабуйце <a href="%s">абраць іншую</a>.

en: The plugin failed to remove the link.
be: Гэту спасылку не атрымалася выдаліць.

en: The plugin uses a file-based locking mechanism to ensure that only one instance of the resource-heavy link checking algorithm is running at any given time. Unfortunately, BLC can't find a writable directory where it could store the lockfile - it failed to detect the location of your server's temporary directory, and the plugin's own directory isn't writable by PHP. To fix this problem, please make the plugin's directory writable or enter a specify a custom temporary directory in the plugin's settings.
be: Працэдура праверкі спасылак даволі рэсурсаёмістая, і для таго, каб яна запускалася толькі ў адным асобніку на адзінку часу, Broken Link Checker выкарыстоўвае адмысловы механізм блакавання, дадзеныя пра стан якога захоўваюцца ў адмысловых лок-файлах. Нажаль, убудова не змагла выявіць падыходную дырэкторыю для месцавання гэтых дадзеных &mdash; знайсці стандартную tmp-дырэкторыю вашага сервера не атрымалася, а ўласная дырэкторыя ўбудовы не даступная для запісу пасродкам PHP. Каб вырашыць гэту праблему, калі ласка, зрабіце дырэкторыю ўбудовы даступнай для запісу ці пакажыце ў частцы налад адвольную дырэкторыю для захоўвання часавых файлаў.

en: The plugin works by periodically creating a background worker instance that parses your posts looking for links, checks the discovered URLs, and performs other time-consuming tasks. Here you can set for how long, at most, the background instance may run each time before stopping.
be: Убудова стварае фонавы працэс, які шукае гіперспасылкі ў вашым часопісе і правярае іх працаздольнасць. Гэты параметр вызначае як доўга можа працаваць такі працэс.

en: This link has failed %d time. | This link has failed %d times.
be[0]: Гэта спасылка не прайшла праверку %d раз.
be[1]: Гэта спасылка не прайшла праверку %d разу.
be[2]: Гэта спасылка не прайшла праверку %d раз.

en: This link was manually marked as working by the user.
be: Гэта спасылка была ўручную пазначана карыстачом як працоўная.

en: This link wasn't checked because a matching keyword was found on your exclusion list.
be: Гэта спасылка не была праверана, паколькі знаходзіцца ў спісе выключэнняў.

en: Timeout
be: Час чакання загрузкі

en: Trying a second time with different settings...
be: Які спрабуецца яшчэ раз, з іншымі наладамі...

en: URL %s added to the exclusion list
be: URL %s дададзены ў спіс выключэнняў

en: URL %s was removed.
be: URL %s выдалены.

en: Unlink
be: Выдаліць спасылку

en: Using Snoopy
be: Выкарыстоўваны Snoopy

en: View
be: Паглядзець

en: View "%s"
be: Паглядзець &laquo;%s&raquo;

en: View Broken Links
be: Прагледзець няправільныя спасылкі

en: View broken links
be: Паказаць няправільныя спасылкі

en: Wait...
be: Пачакайце...

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
be: Вы збіраецеся выдаліць гэту спасылку: '%s'
    Націсніце 'Адмена', каб спыніць, ці 'OK' для выдалення.

en: You are about to delete this post '%s'
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
be: Вы збіраецеся выдаліць запіс '%s'.
    Націсніце 'Адмена', каб спыніць, ці 'OK' для выдалення.

en: You don't have sufficient privileges to access this information!
be: Вам забаронены доступ да гэтай інфармацыі!

en: You have an old version of CURL. Redirect detection may not work properly.
be: Вы выкарыстоўваеце старую версію CURL. Выяўленне перанакіраванняў можа працаваць некарэктна.

en: You must have either CURL or Snoopy installed for the plugin to work!
be: Для таго, каб гэта ўбудова магла працаваць, у вас павінны быць усталяваны або CURL, або Snoopy!

en: You're not allowed to do that!
be: Вам забаронена рабіць гэта!

en: [ Network error ]
be: [ Памылка сеткі ]

en: [An orphaned link! This is a bug.]
be: [Спасылка-сірата! Гэта памылка.]

en: and still searching...
be: . Пошук працягваецца...

en: in %d link | in %d links
be[0]: у %d спасылцы
be[1]: у %d спасылках
be[2]: у %d спасылках
