Broken Link Checker 0.8 - en to cs translation catalogue (174 entries)

en: %2.3f seconds
cs: %2.3f sekund

en: %d URL in the work queue | %d URLs in the work queue
cs[0]: %d URL adresa ve frontě
cs[1]: %d URL adres ve frontě

en: %d blogroll link deleted | %d blogroll links deleted
cs[0]: %d odkaz byl smazán
cs[1]: %d odkazů bylo smazáno

en: %d link removed | %d links removed
cs[0]: %d odkaz byl odstraněn.
cs[1]: %d odkazů bylo odstraněno

en: %d post deleted | %d posts deleted
cs[0]: %d příspěvek byl smazán
cs[1]: %d příspěvků bylo smazán

en: %d post moved to the trash | %d posts moved to the trash
cs[0]: %d příspěvek byl přesunut do koše
cs[1]: %d příspěvků bylo přesunuto do koše

en: %s seconds
cs: %s sekund

en: Add this URL to the exclusion list
cs: Přidat tuto URL adresu do seznamu výjimek

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: All
cs: Všechno

en: An unexpected error occured!
cs: Nastala neočekávaná chyba!

en: Any
cs: Žádný

en: Apply
cs: Aplikovat

en: Apply <em>class="broken_link"</em> to broken links
cs: Přidat <em>class="broken_link"</em> k nefunkčním odkazům

en: Apply <em>class="removed_link"</em> to unlinked links
cs: Přidat <em>class="removed_link"</em> k odstraněným odkazům

en: Automatically expand the widget if broken links have been detected
cs: Automaticky rozvinout widget v případě detekování nefunkčních odkazů

en: Bookmark
cs: Záložka

en: Broken
cs: Nefunkční

en: Broken Link Checker Options
cs: Broken Link Checker - Nastavení

en: Broken Link Checker can't create a lockfile.
cs: Broken Link Checker nemůže vytvořit zamykací soubor.

en: Broken Links
cs: Nefunkční odkazy

en: Broken link CSS
cs: CSS nefunkčního odkazu

en: Bulk Actions
cs: Hromadné akce

en: CURL version
cs: Verze CURL

en: Can't create a lockfile. Please specify a custom temporary directory.
cs: Nemůže být vytvořen zamykací soubor. Specifikujte uživatelský dočasný adresář, prosím.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cancel URL editing
cs: Zrušit upravování URL adresy

en: Check URLs entered in these custom fields (one per line) :
cs: Kontrolovat URL adresy v tomto poli (jednu na řádek):

en: Check each link
cs: Zkontrolovat každý odkaz

en: Checks your posts for broken links and missing images and notifies you on the dashboard if any are found.
cs: Kontroluje vaše příspěvky a hledá nefunkční odkazy a obrázky a upozorňuje vás na nástěnce, pokud jsou nějaké nalezeny.

en: Custom field
cs: Uživatelské pole

en: Custom fields
cs: Uživatelské pole

en: Custom temporary directory
cs: Uživatelský dočasný adresář

en: Database error : %s
cs: Chyba databáze: %s

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete This Filter
cs: Smazat tento filtr

en: Delete sources
cs: Smazat zdroje

en: Delete this post
cs: Smazat tento příspěvek

en: Details
cs: Detaily

en: Detected %d unique URL | Detected %d unique URLs
cs[0]: Nalezena %d unikátní URL adresa
cs[1]: Nalezeno %d unikátních URL adres

en: Detected Links
cs: Odstraněné odkazy

en: Didn't find anything to delete!
cs: Nebylo nalezeno nic, co by se mohlo smazat!

en: Discard
cs: Zrušit

en: Displaying %s&#8211;%s of <span class="current-link-count">%s</span>
cs: Zobrazeno %s&#8211;%s z <span class="current-link-count">%s</span>

en: Don't check links where the URL contains any of these words (one per line) :
cs: Nekontrolovat odkazy, kde URL adresa obsahuje nějaký z těchto výrazů (jeden na řádek):

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: Edit link URL
cs: Upravit URL adresu odkazu

en: Edit this bookmark
cs: Upravit tuto záložku

en: Edit this post
cs: Upravit tento příspěvek

en: Enter a name for the new custom filter
cs: Zadejte jméno pro nový uživatelský filtr

en: Error : This directory doesn't exist.
cs: Chyba: Tento adresář neexistuje.

en: Error : This directory isn't writable by PHP.
cs: Chyba: Tento adresář není zapisovatelný jazykem PHP.

en: Error : link ID not specified
cs: Chyba: ID odkazu nebylo specifikováno

en: Error : link_id not specified
cs: Chyba: link_id nebyl specifikován

en: Error : link_id or new_url not specified
cs: Chyba: link_id nebo new_url nebylo specifikováno

en: Error adding link %s : %s
cs: Chyba přidávání odkazu: %s : %s

en: Error updating link %d : %s
cs: Chyba aktualizace odkazu: %d : %s

en: Every %s hours
cs: Každých %s hodin

en: Exclude
cs: Vynechat

en: Excluded
cs: Vynechán

en: Exclusion list
cs: Seznam výjimek

en: Existing links will be checked this often. New links will usually be checked ASAP.
cs: Existující odkazy budou kontrolovány v určeném intervalu. Nové odkazy budou zkontrolovány hned, jak to bude možné.

en: Failed to delete blogroll link "%s" (%d)
cs: Selhalo smazání odkazu "%s" (%d)

en: Failed to delete post "%s" (%d)
cs: Selhalo smazání příspěvku "%s" (%d)

en: Failed to fix %d redirect | Failed to fix %d redirects
cs[0]: Selhalo opravení %d přesměrování
cs[1]: Selhalo opravení %d přesměrování

en: Failed to load link details (%s)
cs: Selhalo načtení detailů odkazu (%s)

en: Failed to remove %d link | Failed to remove %d links
cs[0]: Selhalo odstranění %d odkazu
cs[1]: Selhalo odstranění %d odkazů

en: Filter "%s" created
cs: Filtr "%s" byl vytvořen.

en: Filter ID not specified.
cs: ID filtru nebylo specifikováno.

en: Filter deleted
cs: Filtr byl smazán

en: Final URL
cs: Konečné URL

en: First try : %d
cs: První pokus: %d

en: First try : 0 (No response)
cs: První pokus: 0 (žádná reakce)

en: Fix redirects
cs: Opravit přesměrování

en: Found %d broken link | Found %d broken links
cs[0]: Nalezen %d nefunkční odkaz
cs[1]: Nalezeno %d nefunkčních odkazů

en: HTTP code
cs: HTTP kód

en: Hide debug info
cs: Skrýt ladící informace

en: Image
cs: Obrázek

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Instance count
cs: Počet instancí

en: Invalid search query.
cs: Nevalidní hledací dotaz.

en: Link Checker Settings
cs: Link Checker - Nastavení

en: Link ID not specified
cs: ID odkazu nebylo specifikováno

en: Link Text
cs: Text odkazu

en: Link is broken.
cs: Odkaz je nefunkční.

en: Link is valid.
cs: Odkaz je v pořádku.

en: Link last checked
cs: Poslední kontrola odkazu

en: Link status
cs: Status odkazu

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Link type
cs: Typ odkazu

en: Links that take longer than this to load will be marked as broken.
cs: Odkazy, jejichž načtení bude trvat delší dobu než tuto, budou označeny jako nefunkční.

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Log
cs: Záznam

en: Max. execution time
cs: Max. čas provádění

en: Most likely the connection timed out or the domain doesn't exist.
cs: S největší pravděpodobností vypršel časový limit nebo doména neexistuje.

en: MySQL version
cs: Verze MySQL

en: Never
cs: Nikdy

en: No URLs in the work queue.
cs: Žádná URL adresa není ve frontě.

en: No broken links found
cs: Nebyly nalezeny žádné nefunkční odkazy.

en: No broken links found.
cs: Nebyly nalezeny žádné nefunkční odkazy.

en: No links detected.
cs: Žádné odkazy nebyly zjištěny

en: No links found (yet)
cs: Ještě nebyly nalezeny žádné odkazy

en: No links found for your query
cs: Nebyly nalezeny žádné odkazy na váš dotaz

en: No redirects found
cs: Nebyla nalezena žádná přesměrování

en: None of the selected links are redirects!
cs: Žádný z vybraných odkazů není přesměrován!

en: Normal link
cs: Normální odkaz

en: Not installed
cs: Nenainstalováno

en: Off
cs: Vypnuto

en: On
cs: Zapnuto

en: On ( %s )
cs: Zapnuto ( %s )

en: Oops, I can't find the link %d
cs: Jejda, nemůžu najít odkaz %d

en: Oops, couldn't modify the link!
cs: Jejda, nemohl jsem upravit odkaz!

en: Oops, the new URL is invalid!
cs: Jejda, nová URL adresa je nevalidní!

en: PHP version
cs: Verze PHP

en: Please make the directory <code>%1$s</code> writable by plugins or <a href="%2$s">set a custom temporary directory</a>.
cs: Učiňte adresář <code>%1$s</code> zapisovatelným pro pluginy nebo <a href="%2$s">nastavte uživatelský dočasný adresář</a>.

en: Post published on
cs: Příspěvek publikován

en: Re-check all pages
cs: Překontrolovat všechny stránky

en: Redirect count
cs: Počet přesměrování

en: Redirected Links
cs: Přesměrované odkazy

en: Redirects
cs: Přesměrování

en: Redirects may be detected as broken links when open_basedir is on.
cs: Když je open_basedir zapnutý, může být přesměrování detekováno jako nefunkční odkaz.

en: Redirects may be detected as broken links when safe_mode is on.
cs: Když je safe_mode zapnutý, může být přesměrování detekováno jako nefunkční odkaz.

en: Remove this link from all posts
cs: Odstranit tento odkaz ze všech příspěvků

en: Remove this link from the list of broken links and mark it as valid
cs: Odstranit tento odkaz ze seznamu nefunkčních odkazů a označit jako validní

en: Removed link CSS
cs: CSS odstraněného odkazu

en: Replaced %d redirect with a direct link | Replaced %d redirects with direct links
cs[0]: Nahrazeno %d přesměrování přímým odkazem
cs[1]: Nahrazeno %d přesměrování přímými odkazy

en: Request timed out.
cs: Žádost vypršela.

en: Response time
cs: Čas odpovědi

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Save This Search As a Filter
cs: Uložit toto hledání jako filtr

en: Save URL
cs: Uložit URL

en: Saving changes...
cs: Ukládání změn...

en: Search
cs: Hledat

en: Search Links
cs: Hledat odkazy

en: Search Results
cs: Výsledky hledání

en: Searching your blog for links...
cs: Hledání odkazů ve vašem blogu...

en: Second try : %d
cs: Druhý pokus: %d

en: Second try : 0 (No response)
cs: Druhý pokus: 0 (žádná reakce)

en: Set this field if you want the plugin to use a custom directory for its lockfiles. Otherwise, leave it blank.
cs: Nastavte toto pole, pokud chcete použít uživatelský adresář pro ukládání zamykacích souborů. Jinak jej nechte prázdné.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Show debug info
cs: Zobrazit ladící informace

en: Show more info about this link
cs: Ukázat více informací o tomto odkazu

en: Source
cs: Zdroj

en: The current temporary directory is not accessible; please <a href="%s">set a different one</a>.
cs: Stávající dočasný adresář je nepřístupný; <a href="%s">zvolte jiný</a>, prosím.

en: The plugin failed to remove the link.
cs: Plugin selhal při odstraňování odkazu.

en: The plugin uses a file-based locking mechanism to ensure that only one instance of the resource-heavy link checking algorithm is running at any given time. Unfortunately, BLC can't find a writable directory where it could store the lockfile - it failed to detect the location of your server's temporary directory, and the plugin's own directory isn't writable by PHP. To fix this problem, please make the plugin's directory writable or enter a specify a custom temporary directory in the plugin's settings.
cs: Plugin používá souborově založený zamykací mechanismus k zaručení vykonávání činnosti pouze jedné instance zdrojově náročného odkazy kontrolujícího algoritmu v dané době. Bohužel, BLC nemůže najít zapisovatelný adresář, kde by mohl skladovat zamykací soubory - selhalo zjištění pozice dočasného adresáře vašeho serveru a vlastní adresář pluginu není zapisovatelný jazykem PHP. K opravení tohoto problému učiňte adresář pluginu zapisovatelným nebo zadejte specifický uživatelský dočasný adresář v nastavení pluginu.

en: The plugin works by periodically creating a background worker instance that parses your posts looking for links, checks the discovered URLs, and performs other time-consuming tasks. Here you can set for how long, at most, the background instance may run each time before stopping.
cs: Plugin pracuje na principu periodického vytváření pracovní instance na pozadí, která hledá odkazy ve vašich příspěvcích, kontroluje objevené URL adresy a vykonává další časově náročné úkoly. Zde můžete nastavit, jakou maximální dobu bude instance na pozadí pracovat každou periodu, než bude zastavena.

en: This link has failed %d time. | This link has failed %d times.
cs[0]: Tento link selhal %d x.
cs[1]: Tento link selhal %d x.

en: This link was manually marked as working by the user.
cs: Tento odkaz byl uživatelem manuálně označen jako funkční

en: This link wasn't checked because a matching keyword was found on your exclusion list.
cs: Tento odkaz nebyl zkontrolován kvůli klíčovému slovu nalezenému ve vašem seznam výjimek.

en: Timeout
cs: Čas vypršení

en: Trying a second time with different settings...
cs: Zkouším podruhé s odlišným nastavením...

en: URL %s added to the exclusion list
cs: URL adresa %s byla přidána na seznam výjimek

en: URL %s was removed.
cs: URL adresa %s byla odstraněna

en: Unlink
cs: Odstranit odkaz

en: Using Snoopy
cs: Používám Snoopy

en: View
cs: Zobrazit

en: View "%s"
cs: Zobrazit "%s"

en: View Broken Links
cs: Zobrazit nefunkční odkazy

en: View broken links
cs: Zobrazit nefunkční odkazy

en: Wait...
cs: Čekejte...

en: You are about to delete the current filter.
    'Cancel' to stop, 'OK' to delete
cs: Chystáte se smazat současný filtr '%s'
     Klikněte na 'Cancel' pro zrušení, 'OK' pro smazání.

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
cs: Chystáte se smazat tento odkaz '%s'
     Klikněte na 'Cancel' pro zrušení, 'OK' pro smazání.

en: You are about to delete this post '%s'
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
cs: Chystáte se smazat tento příspěvek '%s'
     Klikněte na 'Cancel' pro zrušení, 'OK' pro smazání.

en: You don't have sufficient privileges to access this information!
cs: Nemáte dostatečná práva k zpřístupnění těchto informací!

en: You have an old version of CURL. Redirect detection may not work properly.
cs: Máte starou verzi CURL. Detekce přesměrování nemusí fungovat správně.

en: You must enter a filter name!
cs: Musíte zadat jméno filtru!

en: You must have either CURL or Snoopy installed for the plugin to work!
cs: Musíte mít nainstalovaný buď CURL anebo Snoopy, aby plugin pracoval!

en: You're not allowed to do that!
cs: Nejste oprávněni toto dělat!

en: [ Network error ]
cs: [ Chyba sítě ]

en: [An orphaned link! This is a bug.]
cs: [Osiřelý odkaz! Toto je chyba programu.]

en: and still searching...
cs: a pořád se hledá....

en: in %d link | in %d links
cs[0]: v %d odkazu
cs[1]: v %d odkazech
