Broken Link Checker 1.8 - en to hu translation catalogue (366 entries)

en: %2.3f seconds
hu: %2.3f másodperc

en: %d "%s" deleted. | %d "%s" deleted.
hu[0]: A rendszer %d "%s" elemet törölt.
hu[1]: A rendszer %d "%s" elemet törölt.

en: %d "%s" moved to the Trash. | %d "%s" moved to the Trash.
hu[0]: A rendszer %d "%s" elemet helyezett át a Lomtárba.
hu[1]: A rendszer %d "%s" elemet helyezett át a Lomtárba.

en: %d '%s' has been deleted | %d '%s' have been deleted
hu[0]: A rendszer %d "%s" elemet törölt
hu[1]: A rendszer %d "%s" elemet törölt

en: %d URL in the work queue | %d URLs in the work queue
hu[0]: %d URL cím a munkasorban
hu[1]: %d URL cím a munkasorban

en: %d blogroll link deleted. | %d blogroll links deleted.
hu[0]: A rendszer %d blogroll hivatkozást törölt.
hu[1]: A rendszer %d blogroll hivatkozást törölt.

en: %d comment has been deleted. | %d comments have been deleted.
hu[0]: A rendszer %d megjegyzést törölt.
hu[1]: A rendszer %d megjegyzést törölt.

en: %d comment moved to the Trash. | %d comments moved to the Trash.
hu[0]: A rendszer %d megjegyzést helyezett át a Lomtárba.
hu[1]: A rendszer %d megjegyzést helyezett át a Lomtárba.

en: %d day | %d days
hu[0]: %d nap
hu[1]: %d nap

en: %d day ago | %d days ago
hu[0]: %d napja
hu[1]: %d napja

en: %d hour | %d hours
hu[0]: %d óra
hu[1]: %d óra

en: %d hour ago | %d hours ago
hu[0]: %d órája
hu[1]: %d órája

en: %d instances of the link were successfully modified.
hu: A hivatkozás %d példánya sikeresen módosítva lett.

en: %d instances of the link were successfully unlinked.
hu: A hivatkozás %d példánya sikeresen hivatkozásmentesítve lett.

en: %d item was skipped because it can't be moved to the Trash. You need to delete it manually. | %d items were skipped because they can't be moved to the Trash. You need to delete them manually.
hu[0]: %d elem ki lett hagyva, mert nem helyezhető át a Lomtárba. A törlést kézileg kell elvégezni.
hu[1]: %d elem ki lett hagyva, mert nem helyezhetők át a Lomtárba. A törlést kézileg kell elvégezni.

en: %d link | %d links
hu[0]: %d hivatkozás
hu[1]: %d hivatkozás

en: %d link marked as not broken | %d links marked as not broken
hu[0]: %d hivatkozás működőnek lett jelölve
hu[1]: %d hivatkozás működőnek lett jelölve

en: %d link removed | %d links removed
hu[0]: %d hivatkozás el lett távolítva
hu[1]: %d hivatkozás el lett távolítva

en: %d link scheduled for rechecking | %d links scheduled for rechecking
hu[0]: %d hivatkozás újraellenőrzése van beütemezve
hu[1]: %d hivatkozás újraellenőrzése van beütemezve

en: %d link updated. | %d links updated.
hu[0]: %d hivatkozás frissítve lett.
hu[1]: %d hivatkozás frissítve lett.

en: %d minute | %d minutes
hu[0]: %d perc
hu[1]: %d perc

en: %d minute ago | %d minutes ago
hu[0]: %d perce
hu[1]: %d perce

en: %d month | %d months
hu[0]: %d hónap
hu[1]: %d hónap

en: %d month ago | %d months ago
hu[0]: %d hónapja
hu[1]: %d hónapja

en: %d page deleted. | %d pages deleted.
hu[0]: A rendszer %d oldalt törölt.
hu[1]: A rendszer %d oldalt törölt.

en: %d page moved to the Trash. | %d pages moved to the Trash.
hu[0]: A rendszer %d oldalt helyezett át a Lomtárba.
hu[1]: A rendszer %d oldalt helyezett át a Lomtárba.

en: %d post deleted. | %d posts deleted.
hu[0]: A rendszer %d bejegyzést törölt.
hu[1]: A rendszer %d bejegyzést törölt.

en: %d post moved to the Trash. | %d posts moved to the Trash.
hu[0]: A rendszer %d bejegyzést helyezett át a Lomtárba.
hu[1]: A rendszer %d bejegyzést helyezett át a Lomtárba.

en: %d second | %d seconds
hu[0]: %d másodperc
hu[1]: %d másodperc

en: %d second ago | %d seconds ago
hu[0]: %d másodperce
hu[1]: %d másodperce

en: %d unique URL | %d unique URLs
hu[0]: %d egyedi URL-cím
hu[1]: %d egyedi URL-cím

en: %s seconds
hu: %s másodperc

en: (No response)
hu: (Nincs válasz)

en: API Error
hu: API hiba

en: Administrator
hu: Rendszergazda

en: Advanced
hu: Haladó

en: All
hu: Összes

en: An unexpected error occured!
hu: Váratlan hiba történt!

en: Any
hu: Bármilyen

en: Apply
hu: Alkalmazás

en: Apply custom formatting to broken links
hu: Egyedi formázás alkalmazása a nem működő hivatkozásokra

en: Apply custom formatting to removed links
hu: Egyedi formázás alkalmazása az eltávolított hivatkozásokra

en: Are you sure you want to delete all posts, bookmarks or other items that contain any of the selected links? This action can't be undone.
    'Cancel' to stop, 'OK' to delete
hu: Biztos, hogy törölni szeretne minden bejegyzést, könyvjelzőt vagy egyéb olyan elemet, mely a kiválasztott hivatkozások bármelyikét tartalmazza? Ez a művelet nem visszavonható.
    A megszakításhoz kattintson a "Mégse", a törléshez az "OK" lehetőségre.

en: Are you sure you want to remove the selected links? This action can't be undone.
    'Cancel' to stop, 'OK' to remove
hu: Biztos, hogy törölni szeretné a kiválasztott hivatkozásokat? Ez a művelet nem visszavonható.
    A megszakításhoz kattintson a "Mégse", az eltávolításhoz az "OK" lehetőségre.

en: Automatically expand the widget if broken links have been detected
hu: Vezérlő automatikus kibontása nem működő hivatkozás észlelése esetén

en: Basic HTTP
hu: Alap HTTP

en: Blogroll items
hu: Blogroll elemek

en: Bookmark
hu: Könyvjelző

en: Broken
hu: Nem működik

en: Broken Link Checker Options
hu: Nem működő hivatkozások ellenőrzési beállításai

en: Broken Link Checker has detected %d new broken link in your posts. | Broken Link Checker has detected %d new broken links in your posts.
hu[0]: A Broken Link Checker %d új nem működő hivatkozást észlelt az Ön bejegyzésében.
hu[1]: A Broken Link Checker %d új nem működő hivatkozást észlelt az Ön bejegyzésében.

en: Broken Link Checker has detected %d new broken link on your site. | Broken Link Checker has detected %d new broken links on your site.
hu[0]: A Broken Link Checker %d új nem működő hivatkozást észlelt az Ön oldalán.
hu[1]: A Broken Link Checker %d új nem működő hivatkozást észlelt az Ön oldalán.

en: Broken Link Checker installation failed. Try deactivating and then reactivating the plugin.
hu: A Broken Link Checker telepítése nem sikerült. Próbálja meg inaktiválni, majd újraaktiválni a bővítményt.

en: Broken Links
hu: Nem működő hivatkozások

en: Broken for
hu: Nem működik ennyi ideje:

en: Bulk Actions
hu: Tömeges végrehajtások

en: Bulk Edit URLs
hu: Tömeges szerkesztés URL-címei

en: CURL version
hu: CURL verzió

en: Can't move comment %d to the trash
hu: A(z) %d megjegyzés Lomtárba helyezése nem lehetséges

en: Can't move post "%s" (%d) to the trash because the trash feature is disabled
hu: A(z) "%s" bejegyzés Lomtárba való áthelyezése (%d) nem sikerült, mert a Lomtár funkció le van tiltva

en: Cancel
hu: Mégse

en: Cancel URL editing
hu: URL-szerkesztés megszakítása

en: Case sensitive
hu: Kis- és nagybetűk megkülönböztetése

en: Check URLs entered in these custom fields (one per line) :
hu: Az ezekbe az egyedi mezőkbe beírt URL címek (soronként egyet adjon meg) ellenőrzése:

en: Check each link
hu: Minden egyes hivatkozás ellenőrzése

en: Check links using
hu: Hivatkozások ellenőrzése a következő használatával:

en: Checked
hu: Ellenőrizve

en: Checks your blog for broken links and missing images and notifies you on the dashboard if any are found.
hu: Ellenőrzi az Ön blogját, hogy van-e benne nem működő hivatkozás és hiányzó kép, és ha van, arról értesítést küld a kezelőpulton.

en: Click "Save Changes" to update example output.
hu: A példakimenet frissítéséhez kattintson a "Módosítások mentése" lehetőségre.

en: Color-code status codes
hu: Színkódos állapotkódok

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Comments
hu: Megjegyzések

en: Compact View
hu: Kis méretű nézet

en: Complete site recheck started.
hu: Teljes oldal-újraellenőrzés elindítva.

en: Configure
hu: Beállítás

en: Connection Failed
hu: Kapcsolódási hiba

en: Container %s[%d] not found
hu: A rendszer nem találta a(z) %s[%d] tárolót

en: Container type '%s' not recognized
hu: A(z) "%s" tárolótípust a rendszer nem ismeri fel

en: Couldn't delete the link's database record
hu: A hivatkozás adatbázis-bejegyzése nem törölhető

en: Couldn't modify link %d
hu: %d hivatkozás nem módosítható

en: Current load : %s
hu: Jelenlegi terhelés: %s

en: Custom field
hu: Egyedi mező

en: Custom fields
hu: Egyedi mezők

en: DailyMotion Video
hu: DailyMotion videó

en: Database error : %s
hu: Adatbázishiba : %s

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete Permanently
hu: Végleges törlés

en: Delete This Filter
hu: Aktuális szűrő törlése

en: Delete sources
hu: Források törlése

en: Delete this item permanently
hu: Aktuális elem végleges törlése

en: Detailed View
hu: Részletes nézet

en: Details
hu: Részletek

en: Detected %1$s in %2$s and still searching...
hu: %1$s/%2$s észlelve, és a keresésnek még nincs vége...

en: Detected %1$s in %2$s.
hu: %1$s/%2$s észlelve.

en: Detected Links
hu: Észlelt hivatkozások

en: Didn't find anything to delete!
hu: Nem található törlendő elem.

en: Dismiss
hu: Elvetés

en: Dismissed
hu: Elvetve

en: Dismissed Links
hu: Elvetett hivatkozások

en: Displaying %s&#8211;%s of <span class="current-link-count">%s</span>
hu: %s&#8211;%s / <span class="current-link-count">%s</span> megjelenítése

en: Don't check links where the URL contains any of these words (one per line) :
hu: Hivatkozások ellenőrzésének mellőzése, ahol az URL a következő szavak (soronként egyet írjon) bármelyikét tartalmazza:

en: Donate $10, $20 or $50!
hu: Adományozzon 10, 20 vagy 50 dollárt!

en: E-mail notifications
hu: E-mail értesítések

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit CSS
hu: CSS szerkesztése

en: Edit URL
hu: URL-cím szerkesztése

en: Edit comment
hu: Megjegyzés szerkesztése

en: Edit link URL
hu: Hivatkozás URL-címének szerkesztése

en: Edit this bookmark
hu: Aktuális könyvjelző szerkesztése

en: Edit this item
hu: Aktuális elem szerkesztése

en: Edit this post
hu: Aktuális bejegyzés szerkesztése

en: Editing is not implemented in the '%s' parser
hu: Szerkesztés nem lett végrehajtva a(z) "%s" elemzőben

en: Editor and above
hu: Szerkesztő és afeletti

en: Embedded DailyMotion video
hu: Beágyazott DailyMotion videó

en: Embedded DailyMotion videos
hu: Beágyazott DailyMotion videók

en: Embedded GoogleVideo video
hu: Beágyazott GoogleVideo videó

en: Embedded GoogleVideo videos
hu: Beágyazott GoogleVideo videók

en: Embedded Megavideo video
hu: Beágyazott Megavideo videó

en: Embedded Megavideo videos
hu: Beágyazott Megavideo videók

en: Embedded Vimeo video
hu: Beágyazott Vimeo videó

en: Embedded Vimeo videos
hu: Beágyazott Vimeo videók

en: Embedded YouTube playlist
hu: Beágyazott YouTube lejátszási lista

en: Embedded YouTube playlists (old embed code)
hu: Beágyazott YouTube lejátszási listák (régi beágyazási kód)

en: Embedded YouTube video
hu: Beágyazott YouTube videó

en: Embedded YouTube videos
hu: Beágyazott YouTube videók

en: Embedded YouTube videos (old embed code)
hu: Beágyazott YouTube videók (régi beágyazási kód)

en: Embedded videos can't be edited using Broken Link Checker. Please edit or replace the video in question manually.
hu: A beágyazott videók nem szerkeszthetők a Broken Link Checker alkalmazással. Kérjük, szerkessze meg vagy cserélje le a kérdéses videót kézileg.

en: Empty Playlist
hu: Lejátszási lista tartalmának törlése

en: Enter a name for the new custom filter
hu: Írjon be nevet az új egyedi szűrőnek

en: Enter a search string first.
hu: Először írja be a keresett karakterláncot.

en: Error : All link parsers missing!
hu: Hiba: Minden hivatkozáselemző hiányzik!

en: Error : link ID not specified
hu: Hiba: hivatkozásazonosító nincs megadva

en: Error : link_id not specified
hu: Hiba: link_id nincs meghatározva

en: Error : link_id or new_url not specified
hu: Hiba: link_id vagy new_url nincs meghatározva

en: Every %s hours
hu: %s óránként

en: Example : Lorem ipsum <a %s>broken link</a>, dolor sit amet.
hu: Például: Lorem ipsum <a %s>nem működő hivatkozás</a>, dolor sit amet.

en: Example : Lorem ipsum <span %s>removed link</span>, dolor sit amet.
hu: Például: Lorem ipsum <span %s>eltávolított hivatkozás</span>, dolor sit amet.

en: Exclusion list
hu: Kivétellista

en: Existing links will be checked this often. New links will usually be checked ASAP.
hu: A meglévő hivatkozások ilyen gyakran lesznek ellenőrizve. Az új hivatkozásokat általában azonnal ellenőrzi a rendszer.

en: Failed to create a DB entry for the new URL.
hu: Adatbázis-bejegyzés létrehozása nem sikerült az új URL-címre.

en: Failed to delete blogroll link "%s" (%d)
hu: A(z) "%s" blogroll hivatkozás törlése (%d) nem sikerült

en: Failed to delete comment %d
hu: A(z) %d megjegyzés törlése nem sikerült

en: Failed to delete old DB tables. Database error : %s
hu: A régi adatbázis-táblázatok törlése nem sikerült. Adatbázishiba: %s

en: Failed to delete post "%s" (%d)
hu: A(z) "%s" bejegyzés törlése (%d) nem sikerült

en: Failed to delete the meta field '%s' on %s [%d]
hu: A(z) "%s" metamező frissítése nem sikerült a következőnél: %s [%d].

en: Failed to fix %d redirect | Failed to fix %d redirects
hu[0]: %d átirányítás javítása nem sikerült
hu[1]: %d átirányítás javítása nem sikerült

en: Failed to load link details (%s)
hu: Hivatkozásrészletek (%s) betöltése nem sikerült

en: Failed to move post "%s" (%d) to the trash
hu: A(z) "%s" bejegyzés Lomtárba való áthelyezése (%d) nem sikerült

en: Failed to remove %d link | Failed to remove %d links
hu[0]: %d hivatkozás eltávolítása nem sikerült
hu[1]: %d hivatkozás eltávolítása nem sikerült

en: Failed to update %d link. | Failed to update %d links.
hu[0]: %d hivatkozás frissítése nem sikerült.
hu[1]: %d hivatkozás frissítése nem sikerült.

en: Failed to update the meta field '%s' on %s [%d]
hu: A(z) "%s" metamező frissítése nem sikerült a következőnél: %s [%d].

en: False positive
hu: Vakriasztás

en: Feedback
hu: Visszajelzés

en: File Blocked
hu: Letiltott fájl

en: File Locked
hu: Zárolt fájl

en: File Temporarily Unavailable
hu: A fájl pillanatnyilag nem elérhető

en: FileServe : %d %s
hu: FileServe: %d %s

en: Filter "%s" created
hu: "%s" szűrő létrehozva

en: Filter ID not specified.
hu: Szűrőazonosító nincs meghatározva.

en: Filter deleted
hu: Szűrő törölve

en: Final URL
hu: Végső URL-cím

en: Find
hu: Keresés

en: Fix redirects
hu: Átirányítások javítása

en: Forced recheck
hu: Kényszerített újraellenőrzés

en: Found %d broken link | Found %d broken links
hu[0]: A rendszer %d nem működő hivatkozást talált
hu[1]: A rendszer %d nem működő hivatkozást talált

en: General
hu: Általános

en: Go to Broken Links
hu: Ugrás a nem működő hivatkozásokhoz

en: GoogleVideo Video
hu: GoogleVideo videó

en: HTML images
hu: HTML-képek

en: HTML links
hu: HTML-hivatkozások

en: HTTP code
hu: HTTP-kód

en: HTTP code : %d
hu: HTTP-kód: %d

en: Here's a list of the first %d broken links: | Here's a list of the first %d broken links:
hu[0]: Íme az első %d nem működő hivatkozást tartalmazó lista:
hu[1]: Íme az első %d nem működő hivatkozást tartalmazó lista:

en: Here's a list of the new broken links:
hu: Íme az új nem működő hivatkozások listája:

en: Hide debug info
hu: Hibakeresési adatok elrejtése

en: Hide this link and do not report it again unless its status changes
hu: Aktuális hivatkozás elrejtése és újbóli jelentésének szüneteltetése annak állapotváltozásáig

en: Highlight links broken for at least %s days
hu: Hivatkozások nem működőnek jelölése legalább %s napig

en: However, %d instances couldn't be edited and still point to the old URL.
hu: %d példány azonban nem volt szerkeszthető, és továbbra is a régi URL-címre mutat.

en: However, %d instances couldn't be removed.
hu: %d példány azonban nem volt eltávolítható.

en: I don't know how to edit a '%s' [%d].
hu: Nem tudom, hogyan kell szerkeszteni a következőket: "%s" [%d].

en: If this value is zero even after several page reloads you have probably encountered a bug.
hu: Ha ez az érték több újratöltés után is nulla, valószínűleg hiba történt.

en: If you like this plugin, please donate to support development and maintenance!
hu: Ha tetszett ez a bővítmény, kérjük, adományozzon a fejlesztésére és karbantartására!

en: Image
hu: Kép

en: Installed
hu: Telepítve

en: Instance count
hu: Példány száma

en: Invalid Playlist
hu: Érvénytelen lejátszási lista

en: Invalid Video ID
hu: Érvénytelen videóazonosító

en: Invalid search query.
hu: Érvénytelen keresési lekérdezés.

en: Leave empty to use the e-mail address specified in Settings &rarr; General.
hu: Hagyja üresen, ha a Beállítások &rarr; Általános menüben megadott e-mail címet szeretné használni.

en: Link Checker Settings
hu: Link Checker beállítása

en: Link Text
hu: Hivatkozásszöveg

en: Link URL : <a href="%s">%s</a>
hu: Hivatkozás URL-címe: <a href="%s">%s</a>

en: Link checking will be suspended if the average <a href="%s">server load</a> rises above this number. Leave this field blank to disable load limiting.
hu: A hivatkozásellenőrzés fel lesz függesztve, ha az átlagos <a href="%s">kiszolgálóterhelés</a> efölé az érték fölé nő. A terheléskorlátozás funkció letiltásához hagyja üresen ezt a mezőt.

en: Link is broken.
hu: A hivatkozás nem működik.

en: Link is not valid
hu: A hivatkozás nem érvényes

en: Link is valid.
hu: A hivatkozás érvényes.

en: Link last checked
hu: Hivatkozás utolsó ellenőrzésének ideje

en: Link monitor
hu: Hivatkozásfelügyelő

en: Link status
hu: Hivatkozásállapot

en: Link text
hu: Hivatkozásszöveg

en: Link text : %s
hu: Hivatkozásszöveg: %s

en: Link tweaks
hu: Hivatkozás-finomhangolás

en: Link type
hu: Hivatkozástípus

en: Link types
hu: Hivatkozástípusok

en: Links that take longer than this to load will be marked as broken.
hu: Az ennél hosszabb idő alatt betöltő hivatkozások nem működőként lesznek jelölve.

en: Links used in
hu: Hivatkozások használati helye

en: Load limiting only works on Linux-like systems where <code>/proc/loadavg</code> is present and accessible.
hu: A terheléskorlátozás csak olyan Linuxhoz hasonló rendszereknél működik, ahol a <code>proc/loadavg</code> megtalálható és hozzáférhető.

en: Loading...
hu: Betöltés folyamatban...

en: Log
hu: Napló

en: Look For Links In
hu: Hivatkozások keresési helye

en: Look for links in
hu: Hivatkozások keresési helye

en: Mark as not broken
hu: Működőnek jelölés

en: Max. execution time
hu: Max. végrehajtási idő

en: Megavideo Video
hu: Megavideo videó

en: Misc
hu: Egyéb

en: More plugins by Janis Elsts
hu: További bővítmények Janis Elsts-től

en: Most likely the connection timed out or the domain doesn't exist.
hu: Valószínűleg a kapcsolat ideje lejárt vagy a tartomány nem létezik.

en: Move sources to Trash
hu: Források Lomtárba helyezése

en: Move this comment to the trash
hu: Aktuális megjegyzés Lomtárba helyezése

en: Move this item to the Trash
hu: Aktuális elem Lomtárba helyezése

en: MySQL version
hu: MySQL verzió

en: Never
hu: Soha

en: No URLs in the work queue.
hu: Nincs URL cím a munkasorban.

en: No broken links found
hu: A rendszer nem talált nem működő hivatkozást

en: No broken links found.
hu: A rendszer nem talált nem működő hivatkozást.

en: No dismissed links found
hu: A rendszer nem talált elvetett hivatkozásokat

en: No links detected.
hu: A rendszer nem talált hivatkozást.

en: No links found (yet)
hu: A rendszer (még) nem talált hivatkozásokat

en: No links found for your query
hu: A rendszer nem talált hivatkozást az Ön lekérdezésére

en: No redirects found
hu: A rendszer nem talált átirányítást

en: Nobody (disables the widget)
hu: Senki (a vezérlő letiltása)

en: None of the selected links are redirects!
hu: A kiválasztott hivatkozások egyike sem átirányítás!

en: Not Found
hu: Nem található

en: Not available
hu: Nem áll rendelkezésre

en: Not broken
hu: Működik

en: Not checked
hu: Nincs ellenőrizve

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Nothing to update
hu: Nincs mit frissíteni

en: Notification e-mail address
hu: Értesítési e-mail cím

en: Off
hu: Ki

en: On
hu: Be

en: On ( %s )
hu: Be ( %s )

en: Once Weekly
hu: Heti egyszer

en: Oops, I can't find the link %d
hu: Ajaj, a rendszer nem találja a következő hivatkozást: %d.

en: Oops, couldn't modify the link!
hu: Ajaj, a hivatkozás nem módosítható!

en: Oops, the new URL is invalid!
hu: Ajaj, az új URL-cím érvénytelen!

en: PHP version
hu: PHP verzió

en: Pages
hu: Oldalak

en: Parser '%s' not found.
hu: A rendszer nem találta a(z) "%s" elemzőt.

en: Plaintext URLs
hu: Egyszerű szöveg URL-címek

en: Playlist Not Found
hu: A lejátszási lista nem található

en: Playlist OK
hu: Lejátszási lista OK

en: Playlist Restricted
hu: Lejátszási lista korlátozva

en: Post published on
hu: Bejegyzés közzétételének dátuma:

en: Post statuses
hu: Bejegyzésállapotok

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Preview
hu: Megjelenítés

en: Preview &#8220;%s&#8221;
hu: &#8220;%s&#8221; megjelenítése

en: Protocols & APIs
hu: Protokollok és API-k

en: RS Server Down
hu: Az RS kiszolgálót nem lehet elérni

en: RapidShare : %s
hu: RapidShare: %s

en: RapidShare API error: %s
hu: RapidShare API hiba: %s

en: Re-check all pages
hu: Minden oldal újraellenőrzése

en: Recheck
hu: Újraellenőrzés

en: Redirect URL
hu: Átirányítás URL-címe

en: Redirect count
hu: Átirányítás száma

en: Redirected Links
hu: Átirányított hivatkozások

en: Redirects
hu: Átirányítások

en: Redirects may be detected as broken links when open_basedir is on.
hu: Ha az open_basedir be van kapcsolva, a rendszer az átirányításokat nem működő hivatkozásként értelmezi.

en: Redirects may be detected as broken links when safe_mode is on.
hu: Ha a safe_mode be van kapcsolva, a rendszer az átirányításokat nem működő hivatkozásként értelmezi.

en: Regular expression
hu: Reguláris kifejezés

en: Remove this link from all posts
hu: Aktuális hivatkozás eltávolítása az összes bejegyzésből

en: Remove this link from the list of broken links and mark it as valid
hu: Aktuális hivatkozás eltávolítása a nem működő hivatkozások listájáról, és megjelölése érvényesként

en: Replace with
hu: Csere erre

en: Replaced %d redirect with a direct link | Replaced %d redirects with direct links
hu[0]: %d átirányítás közvetlen hivatkozásra lett cserélve
hu[1]: %d átirányítás közvetlen hivatkozásra lett cserélve

en: Request timed out.
hu: A kérelem ideje lejárt.

en: Response time
hu: Válaszidő

en: Return to WordPress Dashboard
hu: Vissza a WordPress kezelőpultjára

en: Run continuously while the Dashboard is open
hu: Fut, ha a kezelőpanel meg van nyitva

en: Run hourly in the background
hu: Óránként fut a háttérben

en: Save Changes
hu: Módosítások mentése

en: Save This Search As a Filter
hu: Aktuális keresés elmentése szűrőként

en: Search
hu: Keresés

en: Search Links
hu: Hivatkozások keresése

en: Search Results
hu: Keresési eredmények

en: Searching your blog for links...
hu: Hivatkozáskeresés az Ön blogjában folyamatban...

en: Select one or more links to edit.
hu: Válasszon ki egy vagy több szerkesztendő hivatkozást.

en: Send authors e-mail notifications about broken links in their posts
hu: E-mail értesítéseket kérek a szerzőknek a bejegyzéseikben újonnan észlelt nem működő hivatkozásokról

en: Send me e-mail notifications about newly detected broken links
hu: E-mail értesítéseket kérek magamnak az újonnan észlelt nem működő hivatkozásokról

en: Server Not Found
hu: Kiszolgáló nem található

en: Server load limit
hu: Kiszolgálóterhelési korlát

en: Settings
hu: Beállítások

en: Settings saved.
hu: Beállítások elmentve.

en: Show debug info
hu: Hibakeresési adatok megjelenítése

en: Show more info about this link
hu: További részletek mutatása az aktuális hivatkozásról

en: Show on screen
hu: Képernyőn való megjelenítés

en: Show the dashboard widget for
hu: A kezelőpaneli vezérlő megjelenítése a következőre:

en: Smart YouTube httpv:// URLs
hu: Intelligens YouTube httpv:// URL-címek

en: Source
hu: Forrás

en: Source : %s
hu: Forrás: %s

en: Status
hu: Állapot

en: Stop search engines from following broken links
hu: Keresőmotorok általi követés leállítása nem működő hivatkozások esetén

en: Table columns
hu: Táblázatoszlopok

en: Thank you for your donation!
hu: Köszönjük adományát!

en: The "Nuclear Option". Click this button to make the plugin empty its link database and recheck the entire site from scratch.
hu: Az "atombomba megoldás". Erre a gombra kattintva a bővítmény kiüríti hivatkozás-adatbázisát, és a teljes oldalt nulláról újraellenőrzi.

en: The following error(s) occured :
hu: A következő hiba történt:

en: The link could not be modified.
hu: A hivatkozás nem módosítható.

en: The plugin doesn't know how to check this type of link.
hu: A bővítmény nem tudja, hogy hogyan ellenőrizze ezt a hivatkozástípust.

en: The plugin failed to remove the link.
hu: A bővítménynek nem sikerült eltávolítania a hivatkozást.

en: The plugin script was terminated while trying to check the link.
hu: A bővítmény parancsfájlja a hivatkozás ellenőrzése közben le lett állítva.

en: The plugin works by periodically launching a background job that parses your posts for links, checks the discovered URLs, and performs other time-consuming tasks. Here you can set for how long, at most, the link monitor may run each time before stopping.
hu: A bővítmény rendszeres időközönként háttérben futó feladatot indít az Ön bejegyzéseiben található hivatkozások elemzésére, ellenőrzi a talált URL címeket, és további időigényes feladatokat hajt végre. Itt beállíthatja, hogy hivatkozásonként legfeljebb mennyi ideig fusson a hivatkozásfelügyelő, mielőtt le lenne állítva.

en: This link can not be edited because it is not used anywhere on this site.
hu: Az aktuális hivatkozás nem szerkeszthető, mert ezen az oldalon sehol sincs felhasználva.

en: This link has been broken for %s.
hu: Ez a hivatkozás %s ideje nem működik.

en: This link has failed %d time. | This link has failed %d times.
hu[0]: Ez a hivatkozás %d alkalommal volt hibás.
hu[1]: Ez a hivatkozás %d alkalommal volt hibás.

en: This link is not a redirect
hu: Ez a hivatkozás nem átirányítás

en: This link was manually marked as working by the user.
hu: Ezt a hivatkozást a felhasználó kézileg működőnek jelölte.

en: This playlist has no entries or all entries have been deleted.
hu: Az aktuális lejátszási lista nem tartalmaz bejegyzést, vagy minden bejegyzése törölve lett.

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Trash
hu: Lomtár

en: Twice a Month
hu: Havonta kétszer

en: URL
hu: URL-cím

en: Undismiss
hu: Elvetés megszüntetése

en: Undismiss this link
hu: Aktuális hivatkozás elvetésének megszüntetése

en: Unknown Error
hu: Ismeretlen hiba

en: Unknown YouTube API response received.
hu: Ismeretlen YouTube API válasz érkezett.

en: Unlink
hu: Hivatkozásmentesítés

en: Unlinking is not implemented in the '%s' parser
hu: A hivatkozásmentesítés nem lett végrehajtva a(z) "%s" elemzőben.

en: Update
hu: Frissítés

en: Update URL
hu: URL-cím frissítése

en: Updating bookmark %d failed
hu: A(z) %d könyvjelző frissítése nem sikerült

en: Updating comment %d failed
hu: A(z) %d megjegyzés frissítése nem sikerült

en: Updating post %d failed
hu: A(z) %d bejegyzés frissítése nem sikerült

en: Using FileServe API
hu: FileServe API használata

en: Using RapidShare API
hu: RapidShare API használata

en: Using Snoopy
hu: Snoopy használata

en: Video Not Found
hu: Videó nem található

en: Video OK
hu: Videó OK

en: Video Removed
hu: Videó eltávolítva

en: Video Restricted
hu: Videó korlátozva

en: Video status : %s%s
hu: Videóállapot: %s%s

en: View
hu: Megtekintés

en: View "%s"
hu: "%s" megtekintése

en: View &#8220;%s&#8221;
hu: &#8220;%s&#8221; megtekintése

en: View Broken Links
hu: Nem működő hivatkozások megtekintése

en: View broken links
hu: Nem működő hivatkozások megjelenítése

en: View comment
hu: Megjegyzés megtekintése

en: Vimeo Video
hu: Vimeo videó

en: Wait...
hu: Várjon...

en: Which Links To Check
hu: Ellenőrzendő hivatkozások

en: You are about to delete the current filter.
    'Cancel' to stop, 'OK' to delete
hu: Ön az aktuális szűrő törlésére készül.
    A megszakításhoz kattintson a "Mégse", a törléshez az "OK" lehetőségre.

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hu: Ön az aktuális "%s" hivatkozás törlésére készül.
    A megszakításhoz kattintson a "Mégse", a törléshez az "OK" lehetőségre.

en: You can see all broken links here:
hu: Az összes nem működő hivatkozást itt tekintheti meg:

en: You don't have sufficient privileges to access this information!
hu: Nincs elegendő jogosultsága, hogy ehhez az információhoz hozzáférjen!

en: You have an old version of CURL. Redirect detection may not work properly.
hu: Ön a CURL régi verziójával rendelkezik. Előfordulhat, hogy az átirányításészlelés nem működik megfelelően.

en: You must enter a filter name!
hu: Be kell írnia egy szűrőnevet!

en: You must have either CURL or Snoopy installed for the plugin to work!
hu: A bővítmény működéséhez a CURL vagy Snoopy programnak telepítve kell lennie.

en: You're not allowed to do that!
hu: Erre nem rendelkezik jogosultsággal!

en: YouTube Playlist
hu: YouTube lejátszási lista

en: YouTube Video
hu: YouTube videó

en: [ Network error ]
hu: [ Hálózati hiba ]

en: [%s] Broken links detected
hu: [%s] A rendszer nem működő hivatkozást talált

en: [An orphaned link! This is a bug.]
hu: [Árva hivatkozás! Ez egy hiba.]

[ctx: current load]
en: Unknown
hu: Ismeretlen

[ctx: link status]
en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: links
hu: hivatkozások

[ctx: verb]
en: Trash
hu: Lomtár
