Broken Link Checker 0.8 - en to sk_SK translation catalogue (178 entries)

en: %2.3f seconds
sk_SK: %2.3f sekúnd

en: %d URL in the work queue | %d URLs in the work queue
sk_SK[0]: %d URL adresa je vo fronte
sk_SK[1]: %d URL adries je vo fronte

en: %d blogroll link deleted | %d blogroll links deleted
sk_SK[0]: %d odkaz bol odstránený
sk_SK[1]: %d odkazov bolo odstránených

en: %d link removed | %d links removed
sk_SK[0]: %d odkaz bol odstránený
sk_SK[1]: %d odkazov bolo odstránených

en: %d post deleted | %d posts deleted
sk_SK[0]: %d príspevok bol odstránený
sk_SK[1]: %d príspevkov bolo odstránených

en: %d post moved to the trash | %d posts moved to the trash
sk_SK[0]: %d príspevok bol presunutý do koša
sk_SK[1]: %d príspevkov bolo presunutých do koša

en: %s seconds
sk_SK: %s sekúnd

en: Add this URL to the exclusion list
sk_SK: Pridať túto URL adresu do zoznamu výnimiek

en: Advanced
sk_SK: Pokročilé

en: All
sk_SK: Všetko

en: An unexpected error occured!
sk_SK: Došlo k neočakávanej chybe!

en: Any
sk_SK: Žiadny

en: Apply
sk_SK: Aplikovať

en: Apply <em>class="broken_link"</em> to broken links
sk_SK: Pridať <em>class="broken_link"</em> k nefunkčným odkazom

en: Apply <em>class="removed_link"</em> to unlinked links
sk_SK: Pridať <em>class="removed_link"</em> k odstráneným odkazom

en: Automatically expand the widget if broken links have been detected
sk_SK: Automaticky rozvinúť widget v prípade detekovania nefunkčných odkazov

en: Bookmark
sk_SK: Záložka

en: Broken
sk_SK: Nefunkčný

en: Broken Link Checker
sk_SK: Kontrolovač nefunkčných odkazov

en: Broken Link Checker Options
sk_SK: Kontrola nefunkčných odkazov - Nastavenia

en: Broken Link Checker can't create a lockfile.
sk_SK: Kontrolovač nefunkčných odkazov nemôže vytvoriť zamykací súbor.

en: Broken Links
sk_SK: Nefunkčné odkazy

en: Broken link CSS
sk_SK: CSS nefunkčného odkazu

en: Bulk Actions
sk_SK: Hromadné akcie

en: CURL version
sk_SK: Verzia CURL

en: Can't create a lockfile. Please specify a custom temporary directory.
sk_SK: Nie je možné vytvoriť zamykací súbor. Prosím špecifikujte používateľský dočasný adresár.

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Cancel URL editing
sk_SK: Zrušiť upravovanie URL adresy

en: Check URLs entered in these custom fields (one per line) :
sk_SK: Skontrolovať URL adresy v tomto poli (jednu na riadok):

en: Check each link
sk_SK: Skontrolovať každý odkaz

en: Checks your posts for broken links and missing images and notifies you on the dashboard if any are found.
sk_SK: Kontroluje vaše príspevky a hľadá nefunkčné odkazy a obrázky a upozorňuje vás na nástenke ak sa nejaké nájdu.

en: Custom field
sk_SK: Vlastné pole

en: Custom fields
sk_SK: Vlastné polia

en: Custom temporary directory
sk_SK: Uživatelský dočasný adresářVlastný dočasný adresár

en: Database error : %s
sk_SK: Chyba databáze: %s

en: Delete
sk_SK: Odstrániť

en: Delete This Filter
sk_SK: Odstrániť tento filter

en: Delete sources
sk_SK: Zmazať zdroje

en: Delete this post
sk_SK: Odstrániť tento príspevok

en: Details
sk_SK: Detaily

en: Detected %d unique URL | Detected %d unique URLs
sk_SK[0]: Nájdená %d unikátna URL adresa
sk_SK[1]: Nájdených %d unikátnych URL adries

en: Detected Links
sk_SK: Zistené odkazy

en: Didn't find anything to delete!
sk_SK: Neboli nájdené nič na odstránenie!

en: Discard
sk_SK: Zrušiť

en: Displaying %s&#8211;%s of <span class="current-link-count">%s</span>
sk_SK: Zobrazenné %s&#8211;%s z <span class="current-link-count">%s</span>

en: Don't check links where the URL contains any of these words (one per line) :
sk_SK: Nekontrolovať odkazy, kde URL adresa obsahuje nejaký z týchto výrazov (jeden na riadok):

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit URL
sk_SK: Upraviť URL adresu

en: Edit link URL
sk_SK: Upraviť URL adresu odkazu

en: Edit this bookmark
sk_SK: Upraviť túto záložku

en: Edit this post
sk_SK: Upraviť tento príspevok

en: Enter a name for the new custom filter
sk_SK: Zdajte názov pre nový používateľský filter

en: Error : This directory doesn't exist.
sk_SK: Chyba: Tento adresár neexistuje.

en: Error : This directory isn't writable by PHP.
sk_SK: Chyba: Tento adresár nie je zapisovateľný pomocou PHP.

en: Error : link ID not specified
sk_SK: Chyba: ID odkazu nebolo špecifikované

en: Error : link_id not specified
sk_SK: Chyba: link_id nebol špecifikovaný

en: Error : link_id or new_url not specified
sk_SK: Chyba: link_id nebo new_url nebola špecifikovaná

en: Error adding link %s : %s
sk_SK: Chyba pridávania odkazu: %s : %s

en: Error updating link %d : %s
sk_SK: Chyba aktualizácie odkazu: %d : %s

en: Every %s hours
sk_SK: Každých %s hodín

en: Exclude
sk_SK: Vylúčiť

en: Excluded
sk_SK: Vylúčené

en: Exclusion list
sk_SK: Zoznam výnimiek

en: Existing links will be checked this often. New links will usually be checked ASAP.
sk_SK: Existujúce odkazy budú kontrolované v určitom intervale. Nové odkazy budú skontrolované hneď ako to bude možné.

en: Failed to delete blogroll link "%s" (%d)
sk_SK: Zlyhalo odstránenie dopytu "%s" (%d)

en: Failed to delete post "%s" (%d)
sk_SK: Zlyhalo odstránenie príspevku "%s" (%d)

en: Failed to fix %d redirect | Failed to fix %d redirects
sk_SK[0]: Zlyhalo opravenie %d presmerovania
sk_SK[1]: Zlyhalo opravenie %d presmerovaní

en: Failed to load link details (%s)
sk_SK: Zlyhalo našítanie detailov odkazu (%s)

en: Failed to remove %d link | Failed to remove %d links
sk_SK[0]: Zlyhalo odstránenie %d odkazu
sk_SK[1]: Zlyhalo odstránenie %d odkazov

en: Filter "%s" created
sk_SK: Filter "%s" bol vytvorený.

en: Filter ID not specified.
sk_SK: ID filtru nebolo špecifikované.

en: Filter deleted
sk_SK: Filter bol odstránený

en: Final URL
sk_SK: Konečná URL adresa

en: First try : %d
sk_SK: Prvý pokus : %d

en: First try : 0 (No response)
sk_SK: Prvý pokus : 0 (žiadna odpoveď)

en: Fix redirects
sk_SK: Opraviť presmerovania

en: Found %d broken link | Found %d broken links
sk_SK[0]: Nájdený %d nefunkčný odkaz
sk_SK[1]: Nájdených %d nefunkčných odkazov

en: HTTP code
sk_SK: HTTP kód

en: Hide debug info
sk_SK: Skrýt ladiace informácie

en: Image
sk_SK: Obrázok

en: Installed
sk_SK: Nainštalované

en: Instance count
sk_SK: Počet instancií

en: Invalid search query.
sk_SK: Nevalidný hľadací dotaz.

en: Link Checker
sk_SK: Kontrola odkazov

en: Link Checker Settings
sk_SK: Kontrola odkazov - Nastavenia

en: Link ID not specified
sk_SK: ID odkazu nebolo špecifikované

en: Link Text
sk_SK: Text odkazu

en: Link is broken.
sk_SK: Odkaz je nefunkčný.

en: Link is valid.
sk_SK: Odkaz je v poriadku.

en: Link last checked
sk_SK: Posledná kontrola odkazu

en: Link status
sk_SK: Stav odkazu

en: Link text
sk_SK: Text odkazu

en: Link type
sk_SK: Typ odkazu

en: Links that take longer than this to load will be marked as broken.
sk_SK: Odkazy, ktorých načítanie bude trvať dlhšiu dobu budú označené ako nefunkčné.

en: Loading...
sk_SK: Načítanie...

en: Log
sk_SK: Záznam

en: Max. execution time
sk_SK: Max. čas vykonávania

en: Most likely the connection timed out or the domain doesn't exist.
sk_SK: S najväčšou pravdepodobnosťou vypršal časový limit žiadosti alebo doména neexistuje.

en: MySQL version
sk_SK: Verzia MySQL

en: Never
sk_SK: Nikdy

en: No URLs in the work queue.
sk_SK: Žiadna URL adresa nie je vo fronte.

en: No broken links found
sk_SK: Neboli nájdené žiadne nefunkčné odkazy.

en: No broken links found.
sk_SK: Neboli nádjené žiadne nefunkčné odkazy.

en: No links detected.
sk_SK: Žiadne odkazy neboli nájdené.

en: No links found (yet)
sk_SK: Ešte neboli nájdené žiadne odkazy

en: No links found for your query
sk_SK: Neboli nájdené žiadne odkazy a vašu požiadavku

en: No redirects found
sk_SK: Neboli nájdené žiadne presmerovania

en: None of the selected links are redirects!
sk_SK: Žiadny z vybraných odkazov nie je presmerovaný!

en: Normal link
sk_SK: Normálny odkaz

en: Not installed
sk_SK: Nanainštalované

en: Off
sk_SK: Vypnuté

en: On
sk_SK: Zapnuté

en: On ( %s )
sk_SK: Zapnuté ( %s )

en: Oops, I can't find the link %d
sk_SK: Ups, nemôžem nájsť odkaz %d

en: Oops, couldn't modify the link!
sk_SK: Ups, nie je možné upraviť odkaz!

en: Oops, the new URL is invalid!
sk_SK: Ups, nová URL adresa je nefunkčná!

en: PHP version
sk_SK: Verzia PHP

en: Please make the directory <code>%1$s</code> writable by plugins or <a href="%2$s">set a custom temporary directory</a>.
sk_SK: Prosím spravte adresár <code>%1$s</code> zapisovateľným pre pluginy alebo <a href="%2$s">nastavte používateľský dočasný adresár</a>.

en: Post published on
sk_SK: Publikovaný príspevok

en: Re-check all pages
sk_SK: Prekontrolovať všetky stránky

en: Redirect count
sk_SK: Počet presmerovaní

en: Redirected Links
sk_SK: Přesměrované odkazy

en: Redirects
sk_SK: Přesmerovanie

en: Redirects may be detected as broken links when open_basedir is on.
sk_SK: Keď je zapnutý open_basedir, môže byť presmerovanie detekované ako nefunkčný odkaz.

en: Redirects may be detected as broken links when safe_mode is on.
sk_SK: Keď je zapnutý safe_mode , môže byť presmerovanie detekované ako nefunkčný odkaz.

en: Remove this link from all posts
sk_SK: Odstrániť tento odkaz zo všetkých príspevkov

en: Remove this link from the list of broken links and mark it as valid
sk_SK: Odstrániť tento odkaz zo zoznamu nefunkčných odkazov a označiť ako funkčný

en: Removed link CSS
sk_SK: CSS odstráneného odkazu

en: Replaced %d redirect with a direct link | Replaced %d redirects with direct links
sk_SK[0]: Nahradené %d presmerovanie priamym odkazom
sk_SK[1]: Nahradených %d presmerovaní priamými odkazmi

en: Request timed out.
sk_SK: Vypršal časový limit žiadosti.

en: Response time
sk_SK: Čas odpovede

en: Save Changes
sk_SK: Uložit zmeny

en: Save This Search As a Filter
sk_SK: Uložit toto hľadanie ako filter

en: Save URL
sk_SK: Uložiť URL adresu

en: Saving changes...
sk_SK: Ukladanie zmien...

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Search Links
sk_SK: Hľadať odkazy

en: Search Results
sk_SK: Výsledky hľadania

en: Searching your blog for links...
sk_SK: Hľadanie dokazov na vašom webe...

en: Second try : %d
sk_SK: Druhý pokus: %d

en: Second try : 0 (No response)
sk_SK: Druhý pokus: 0 (žiadna odpoveď)

en: Set this field if you want the plugin to use a custom directory for its lockfiles. Otherwise, leave it blank.
sk_SK: Nastavte toto pole, ak chcete použiť vlastný adresár pre ukladanie zamykacích súborov. Inak ho nechajte prázdne.

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Show debug info
sk_SK: Zobrazit ladiace informácie

en: Show more info about this link
sk_SK: Zobrazi´t viac informácií o tomto odkaze

en: Source
sk_SK: Zdroj

en: Status
sk_SK: Stav

en: The current temporary directory is not accessible; please <a href="%s">set a different one</a>.
sk_SK: Súčasný dočastný adresár je neprístupný; <a href="%s">zvoľte iný</a>, prosím.

en: The plugin failed to remove the link.
sk_SK: Plugin zlyhal pri odstraňovaní odkazu

en: The plugin uses a file-based locking mechanism to ensure that only one instance of the resource-heavy link checking algorithm is running at any given time. Unfortunately, BLC can't find a writable directory where it could store the lockfile - it failed to detect the location of your server's temporary directory, and the plugin's own directory isn't writable by PHP. To fix this problem, please make the plugin's directory writable or enter a specify a custom temporary directory in the plugin's settings.
sk_SK: Plugin používa súborovo založený zamykací mechanizmus k zaručeniu vykonávania činnosti len jednej inštancie zdrojovo náročného algoritmu kontroly odkazov v danej dobe. Bohužiaľ, Kontrolovač nefunkčných odkazov nemôže nájsť zapisovateľný adresár, kam by mohol skladovať zamykacie súbory - zlyhalo zistenie pozície dočasného adresára vášho serveru a vlastný adresár pluginu nie je zapisovateľný jazykom PHP. K oprávneniu tohto problému spravte adresár pluginu zapisovateľným alebo zadajte špecifický používateľský dočasný adresár v nastaveniach pluginu.

en: The plugin works by periodically creating a background worker instance that parses your posts looking for links, checks the discovered URLs, and performs other time-consuming tasks. Here you can set for how long, at most, the background instance may run each time before stopping.
sk_SK: Plugin pracuje na princípe periodického vytvárania pracovnej inštancie na pozadí, ktorá hľadá odkazy vo vašich príspevkoch, kontroluje objavené URL adresy a vykonáva ďalšie časovo náročné úlohy. Tu môžete nastaviť akú maximálnu dobu bude inštancia an pozadí pracovať každú periódu než bude zastavená.

en: This link has failed %d time. | This link has failed %d times.
sk_SK[0]: Tento odkaz zlyhal %d krát.
sk_SK[1]: Tento odkaz zlyhal %d krát.

en: This link was manually marked as working by the user.
sk_SK: Tento odkaz bol používateľom označený ako nefunkčný

en: This link wasn't checked because a matching keyword was found on your exclusion list.
sk_SK: Tento odkaz nebol skontrolovaný kvôli kľúčovému slovu nájdenému vo vašom zozname výnimiek.

en: Timeout
sk_SK: Čas vypršania

en: Trying a second time with different settings...
sk_SK: Prebieha druhý pokus s iným nastavením...

en: URL
sk_SK: URL adrea

en: URL %s added to the exclusion list
sk_SK: URL adresa %s bola pridana na zoznam výnimiek

en: URL %s was removed.
sk_SK: URL adresa %s bola odstránená

en: Unlink
sk_SK: Odstrániť odkaz

en: Using Snoopy
sk_SK: Používam Snoopy

en: View
sk_SK: Zobraziť

en: View "%s"
sk_SK: Zobraziť "%s"

en: View Broken Links
sk_SK: Zobrazit nefunkčné odkazy

en: View broken links
sk_SK: Zobraziť nefunkčné odkazy

en: Wait...
sk_SK: Čakajte...

en: You are about to delete the current filter.
    'Cancel' to stop, 'OK' to delete
sk_SK: Chystáte sa odstrániť súčasný filter '%s'
     Kliknite na  'Zrušiť ' pre zrušenie odstránenia,  'OK ' pre potvrdtenie odstránenia

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sk_SK: Chystáte sa odstrániť tento odkaz '%s'
     Kliknite na  'Zrušiť ' pre zrušenie odstránenia,  'OK ' pre potvrdtenie odstránenia

en: You are about to delete this post '%s'
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sk_SK: Chystáte sa odstrániť tento príspevok '%s'
     Kliknite na  'Zrušiť ' pre zrušenie odstránenia,  'OK ' pre potvrdtenie odstránenia

en: You don't have sufficient privileges to access this information!
sk_SK: Nemáte dostatočné práva k sprístupneniu týchto informácií!

en: You have an old version of CURL. Redirect detection may not work properly.
sk_SK: Máte starú verziu CURL. Detekcia presmerovania nemusí fungovať správne.

en: You must enter a filter name!
sk_SK: Musíte zadať meno filtru!

en: You must have either CURL or Snoopy installed for the plugin to work!
sk_SK: Musíte mať nainštalovaný CURL alebo Snoopy aby plugin pracoval!

en: You're not allowed to do that!
sk_SK: Nie ste oprávnený vykonávať túto činnosť!

en: [ Network error ]
sk_SK: [ Chyba siete ]

en: [An orphaned link! This is a bug.]
sk_SK: [Osamelý odkaz! Toto je chyba programu.]

en: and still searching...
sk_SK: a stále sa hľadá....

en: in %d link | in %d links
sk_SK[0]: v %d odkaze
sk_SK[1]: v %d okdazoch
