Broken Link Checker 0.7 - en to uk translation catalogue (161 entries)

en: %2.3f seconds
uk: %2.3f сек.

en: %d URL in the work queue | %d URLs in the work queue
uk[0]: В черзі на перевірку знаходиться %d URL.
uk[1]: В черзі на перевірку знаходиться %d URL.
uk[2]: В черзі на перевірку знаходяться %d URL.

en: %s seconds
uk: %s сек.

en: Add this URL to the exclusion list
uk: Добавити цей URL в список виключень

en: Advanced
uk: Додатково

en: All
uk: Всі

en: An unexpected error occured!
uk: Сталась непередбачувана помилка!

en: Any
uk: будь-який

en: Apply <em>class="broken_link"</em> to broken links
uk: Примінити <em>class="broken_link"</em> до неправильних посилань

en: Apply <em>class="removed_link"</em> to unlinked links
uk: Примінити <em>class="removed_link"</em> до видалених посилань

en: Automatically expand the widget if broken links have been detected
uk: Автоматично розкрити віджет, якщо будуть знайдені неправильні посилання

en: Bookmark
uk: Закладка

en: Broken
uk: Неправильні

en: Broken Link Checker Options
uk: Налаштування плагіна Broken Link Checker

en: Broken Link Checker can't create a lockfile.
uk: Плагін не може створити лок-файл.

en: Broken Links
uk: Неправильні посилання

en: Broken link CSS
uk: Стиль CSS для неправильних посилань

en: CURL version
uk: Версія CURL

en: Can't create a lockfile. Please specify a custom temporary directory.
uk: Неможливо створити лок-файл. Будь ласка, виберіть іншу директорію для зберігання тимчасових файлів.

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Cancel URL editing
uk: Відмінити редагування URL

en: Check URLs entered in these custom fields (one per line) :
uk: Перевіряти URL введені в ці довільні поля (по одному на рядок) :

en: Check each link
uk: Перевірити кожне посилання

en: Checks your posts for broken links and missing images and notifies you on the dashboard if any are found.
uk: Перевіряє ваші записи на наявність неправильних посилань та зображень і повідомляє вас через панель, якщо буде щось знайдено.

en: Custom field
uk: Довільне поле

en: Custom fields
uk: Довільні поля

en: Custom temporary directory
uk: Довільна тимчасова директорія

en: Database error : %s
uk: Помилка бази даних: %s

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete This Filter
uk: Видалити цей фільтр

en: Delete this post
uk: Видалити цей запис

en: Details
uk: Подробиці

en: Detected %d unique URL | Detected %d unique URLs
uk[0]: Знайдено %d унікальний URL
uk[1]: Знайдено %d унікальних URL
uk[2]: Знайдено %d унікальних URL

en: Detected Links
uk: Знайдені посилання

en: Discard
uk: Відмінити

en: Displaying %s&#8211;%s of <span class="current-link-count">%s</span>
uk: Показано %s&#8211;%s з <span class="current-link-count">%s</span>

en: Don't check links where the URL contains any of these words (one per line) :
uk: Не перевіряти посилання, в яких є будь-яке з цих слів (по одному слову на рядок) :

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit URL
uk: Редагувати URL

en: Edit link URL
uk: Редагувати URL посилання

en: Edit this bookmark
uk: Редагувати цю закладку

en: Edit this post
uk: Редагувати цей запис

en: Enter a name for the new custom filter
uk: Введіть назву фільтру для нового фільтру

en: Error : This directory doesn't exist.
uk: Помилка: Ця директорія не існує.

en: Error : This directory isn't writable by PHP.
uk: Помилка : Ця директорія недоступна для запису PHP.

en: Error : link ID not specified
uk: Помилка: не вказаний ID посилання

en: Error : link_id not specified
uk: Помилка: не вказаний link_id

en: Error : link_id or new_url not specified
uk: Помилка: не вказаний link_id або new_url

en: Error adding link %s : %s
uk: Помилка при добавленні посилання %s: %s

en: Error updating link %d : %s
uk: Помилка при оновленні посилання %d: %s

en: Every %s hours
uk: Кожні %s годин

en: Exclude
uk: Виключити

en: Excluded
uk: Виключено

en: Exclusion list
uk: Список виключень

en: Existing links will be checked this often. New links will usually be checked ASAP.
uk: Існуючі посилання буду перевірятись за заданим інтервалом. Нові, зазвичай, будуть перевірятись одразу.

en: Failed to load link details (%s)
uk: Не вдалось завантажити подробиці посилання (%s)

en: Filter "%s" created
uk: Створено фільтр "%s"

en: Filter ID not specified.
uk: Невказано номер фільтру

en: Filter deleted
uk: Фільтр видалений

en: Final URL
uk: Кінцевий URL

en: First try : %d
uk: Перша спроба: %d

en: First try : 0 (No response)
uk: Перша спроба: 0 (Немає відповіді)

en: Found %d broken link | Found %d broken links
uk[0]: Знайдено %d неправильне посилання
uk[1]: Знайдено %d неправильних посилання
uk[2]: Знайдено %d неправильних посилань

en: HTTP code
uk: Код HTTP

en: Hide debug info
uk: Приховати робочу інформацію

en: Image
uk: Зображення

en: Installed
uk: Встановлено

en: Instance count
uk: Кількість процесів

en: Invalid search query.
uk: Некоректний пошуковий запит.

en: Link Checker Settings
uk: Налаштування Link Checker

en: Link ID not specified
uk: Не вказаний ID посилання

en: Link Text
uk: Текст посилання

en: Link is broken.
uk: Посилання неробоче.

en: Link is valid.
uk: Посилання робоче.

en: Link last checked
uk: Дата останньої перевірки

en: Link status
uk: Статус посилання

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Link type
uk: Тип посилання

en: Links that take longer than this to load will be marked as broken.
uk: Посилання, час завантаження яких більше, ніж вказане, будуть помічені як неправильні.

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Log
uk: Звіт

en: Max. execution time
uk: Макс. час виконання

en: Most likely the connection timed out or the domain doesn't exist.
uk: Скорше всього, з'єднання розірвано або цей домен не існує.

en: MySQL version
uk: Версія MySQL

en: Never
uk: Ніколи

en: No URLs in the work queue.
uk: В черзі на перевірку немає URL.

en: No broken links found
uk: Неправильних посилань немає

en: No broken links found.
uk: Неправильних посилань не знайдено.

en: No links detected.
uk: Не знайдено жодного посилання.

en: No links found (yet)
uk: Посилань не знайдено (наразі)

en: No links found for your query
uk: На ваш запит посилань не знайдено

en: No redirects found
uk: Редіректних посилань немає

en: Normal link
uk: Звичайне посилання

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: OK
uk: ОК

en: Off
uk: Вимкн.

en: On
uk: Вкл.

en: On ( %s )
uk: Вкл. ( %s )

en: Oops, I can't find the link %d
uk: Йой, не можу знайти посилання %d

en: Oops, couldn't modify the link!
uk: Йой, неможу відредагувати посилання!

en: Oops, the new URL is invalid!
uk: Йой, новий URL неправильний!

en: PHP version
uk: Версія PHP

en: Please make the directory <code>%1$s</code> writable by plugins or <a href="%2$s">set a custom temporary directory</a>.
uk: Будь-ласка, зробіть директорію <code>%1$s</code> доступною для запису або <a href="%2$s">виберіть іншу тимчасову директорію</a>.

en: Post published on
uk: Дата публікації

en: Re-check all pages
uk: Перевірити всі сторінки

en: Redirect count
uk: Кількість редіректів

en: Redirected Links
uk: Редіректні посилання

en: Redirects
uk: Редіректи

en: Redirects may be detected as broken links when open_basedir is on.
uk: Якщо параметр open_basedir активований, то редіректи можуть бути сприйняті як неправильні посилання.

en: Redirects may be detected as broken links when safe_mode is on.
uk: Якщо параметр safe mode включений, то редіректи можуть бути сприйняті як неправильні посилання.

en: Remove this link from all posts
uk: Видалити це посилання з усіх записів

en: Remove this link from the list of broken links and mark it as valid
uk: Видалити це посилання зі списку неправильних посилань і помітити його як правильне

en: Removed link CSS
uk: Стиль CSS для видалених посилань

en: Request timed out.
uk: Час очікування відповіді на запит закінчився.

en: Response time
uk: Час відгуку

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Save This Search As a Filter
uk: Зберегти результати пошуку як фільтр

en: Save URL
uk: Зберегти URL

en: Saving changes...
uk: Збереження змін...

en: Search
uk: Пошук

en: Search Links
uk: Шукати посилання

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Searching your blog for links...
uk: Пошук посилань у вашому журналі...

en: Second try : %d
uk: Друга спроба: %d

en: Second try : 0 (No response)
uk: Друга спроба: 0 (Немає відповіді)

en: Set this field if you want the plugin to use a custom directory for its lockfiles. Otherwise, leave it blank.
uk: Налаштуйте це поле, якщо ви хочете, щоб плагін використовував задану директорію для зберігання своїх тимчасових файлів. Або залиште це поле порожнім.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Show debug info
uk: Показувати debug-інформацію

en: Show more info about this link
uk: Показати більше інформації про це посилання

en: Source
uk: Джерело

en: Status
uk: Стан

en: The current temporary directory is not accessible; please <a href="%s">set a different one</a>.
uk: Поточна директорія недоступна; будь-ласка виберіть <a href="%s">іншу</a>.

en: The plugin failed to remove the link.
uk: Не вдалось видалити посилання.

en: The plugin uses a file-based locking mechanism to ensure that only one instance of the resource-heavy link checking algorithm is running at any given time. Unfortunately, BLC can't find a writable directory where it could store the lockfile - it failed to detect the location of your server's temporary directory, and the plugin's own directory isn't writable by PHP. To fix this problem, please make the plugin's directory writable or enter a specify a custom temporary directory in the plugin's settings.
uk: Процедура перевірки посилань досить ресурсоємна, і для того, щоб вона запускалася тільки в одному екземплярі на одиницю часу,  Broken Link Checker використовує спеціальний механізм блокування, дані про стан якого зберігаються в спеціальних лок-файлах.  На жаль, плагин не зміг знайти відповідну директорію для розміщення цих даних &mdash; знайти стандартну tmp-директорію вашого серверу не вдалося, а власна директорія плагіна недоступна для запису з допомогою PHP. Щоб розв'язати цю проблему, будь  ласка, зробіть директорію плагіна доступною для запису або вкажіть в розділі налаштувань директорію для зберігання тимчасових файлів.

en: The plugin works by periodically creating a background worker instance that parses your posts looking for links, checks the discovered URLs, and performs other time-consuming tasks. Here you can set for how long, at most, the background instance may run each time before stopping.
uk: Плагін періодично створює фоновий процес, який шукає посилання у вашому блозі, перевіряє їх та виконує інші необхідні завдання. Тут ви можете задати як довго буде працювати цей процес після запуску.

en: This link has failed %d time. | This link has failed %d times.
uk[0]: Це посилання не пройшло перевірку %d раз.
uk[1]: Ці посилання не пройшли перевірку %d раз.
uk[2]: Ці посилання не пройшли перевірку %d раз.

en: This link was manually marked as working by the user.
uk: Це посилання було помічено користувачем як робоче.

en: This link wasn't checked because a matching keyword was found on your exclusion list.
uk: Це посилання не було перевірено, оскільки у вашому списку виключень знайдено задане ключове слово

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Trying a second time with different settings...
uk: Пробуємо ще раз з іншими налаштуваннями...

en: URL %s added to the exclusion list
uk: URL %s добавлений до списку виключень

en: URL %s was removed.
uk: URL %s видалений.

en: Unlink
uk: Зняти посилання

en: Using Snoopy
uk: Використовуємо Snoopy

en: View
uk: Переглянути

en: View "%s"
uk: Переглянути "%s"

en: View Broken Links
uk: Переглянути неправильні посилання

en: View broken links
uk: Переглянути неправильні посилання

en: Wait...
uk: Зачекайте...

en: You are about to delete the current filter.
    'Cancel' to stop, 'OK' to delete
uk: Ви збираєтесь видалити цей фільтр.
    Натисніть 'Відмінити', щоб відмінити, або 'OK' для видалення.

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
uk: Ви збираєтесь видалити це посилання '%s'
    Натисніть 'Відмінити', щоб відмінити, або 'OK' для видалення.

en: You are about to delete this post '%s'
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
uk: Ви збираєтесь видалити цей запис '%s'
    Натисніть 'Відмінити', щоб відмінити, або 'OK' для видалення.

en: You don't have sufficient privileges to access this information!
uk: У вас недостатньо прав для доступу до цієї інформації!

en: You have an old version of CURL. Redirect detection may not work properly.
uk: Ви використовуєте стару версію CURL. Виявлення редіректів може працювати некоректно.

en: You must enter a filter name!
uk: Вам потрібно вказати назву фільтру!

en: You must have either CURL or Snoopy installed for the plugin to work!
uk: Для того, щоб цей плагин міг працювати, у вас повинні бути встановлений CURL або Snoopy!

en: You're not allowed to do that!
uk: Вам заборонено це робити!

en: [ Network error ]
uk: [ Помилка мережі ]

en: [An orphaned link! This is a bug.]
uk: [Посилання-сирота! Це помилка.]

en: and still searching...
uk: пошук триває...

en: in %d link | in %d links
uk[0]: в %d посиланні
uk[1]: у %d посиланнях
uk[2]: у %d посиланнях
